O mně

Jmenuji se Tereza Zmátlová

Řadu let navrhuji interiéry bytů, domů, kanceláří,  kaváren i jiných prostorů. Miluji barvy, vzory, materiály a jedinečnost každého z nás.

Pokud hledáte někoho, kdo vám vytvoří krásné místo pro život, jste tu správně.

Umím vykouzlit jedinečnou atmosféru prostoru

Mám hlavu plnou nápadů, odborných znalostí a cenných zkušeností, které jsem načerpala při studiu na škole interiérového designu Intermezzo a v navazujícím studiu na škole Scholastika v ateliéru Vrtiška a Žák a na mnoha dalších kurzech.

Mým přáním je, abyste se doma cítili příjemně. Vše s ohledem na váš vkus a potřeby všech členů rodiny. Zajímají mě vaše záliby, plány do budoucna i životní styl. Vznikne místo, ve kterém se budete cítit uvolněně a spokojeně. Stejně důkladně postupuji při realizaci firemní provozovny, prodejny nebo kanceláře.

Ráda pracuji s barvami, kombinuji různé materiály a vzory, mixuji nové se starým. Kuchyň navrhnu rovnou se všemi dekoracemi od dóz po útěrky. Baví mě pracovat s věcmi, ke kterým máte osobní vztah, ať už jde o vlastní fotografie nebo suvenýry z cest.

Při realizaci spolupracuji s ověřenými českými dodavateli a lokálními značkami

Vždy vybírám kvalitní produkty, které vám budou dlouho a dobře sloužit. Podporuji české umělce a tvůrce a náš tradiční i designérský nábytek.

Vracejte se do vysněného bydlení

Pro vás je váš domov pocit klidu – hygge koutek na čtení, skvělé italské jídlo připravené ve vaší kuchyni nebo pracovní místo, které vás dostane do flow.

Pro mě je to kombinace barev, materiálů, designu, umístění a funkce.

Pojďme společně vytvořit místo, kam se budete rádi vracet a trávit čas.

Navzájem se poznáme a váš interiér sladím s vámi.

Po aktivním dni se vracejte do své oázy. Aby to tam vypadalo jak chcete, se postarám já.

Na dobrém interiéru mě těší

Kvalitní a udržitelné materiály

Jednoduchost a radost

Osobitost interiéru

Sebevyjádření

Kvalitní a udržitelné materiály

Kvalita zpracování

Chytré úložné prostory 

Příjemé osvětlení

Prostor pro odpočinek

Proč spolupracovat se mnou?

JE PRO MNE DŮLEŽITÉ, ABY INTERIÉR VZNIKAL V SOULADU S VÁMI

Pravidelně se spolu sejdeme nad dalším krokem a ujistím se, že to je to, co si opravdu představujete a bude vyhovovat všem vašim potřebám. Nemusíte se bát nepříjemného překvapení.

Myslím na vaše zájmy a na to, co máte rádi

Máte hobby, na které potřebujete speciální místo? Vyhovuje vám určitý způsob organizace věcí? Chcete zachovat to křeslo po prababičce? Chcete si připomínat své cesty po světě? Návrh interiéru není jen o tom, jak vypadá, ale i jak dobře se vám používá a co vám připomíná.

Ušetřím vám čas i peníze

Nebudete muset trávit večery hledáním inspirace a nábytku na internetu. Nemusíte objíždět obchodní domy a showroomy. To udělám za vás. Navíc už se vám nestane, že byste koupili něco, co se vám absolutně nehodí.

Návrh a realizace domovů

Komerční prostory