NÁVRH INTERIÉRU

Pomůžu vám zařídit vkusný, moderní a praktický interiér, který vás bude těšit po mnoho dalších let. Vyberu kvalitní nábytek, doplňky, barvy i materiály, který promění váš obývací pokoj, ložnici nebo celý byt či dům. A jako bonus ušetřím váš drahocenný čas.

JAK SPOLUPRÁCE SE MNOU PROBÍHÁ?

Úvodní konzultace: Ráda se s vámi setkám osobně přímo v řešeném interiéru v rámci úvodní konzultace, kde si popovídáme o vašich představách, plánech a rozsahu změn v interiéru. Bude mě zajímat váš vkus, zamilované materiály a barvy, představy o proměně, oblíbené koníčky i trávení volného času. Probereme vaše možnosti finanční a časové. Nemovitost si zaměřím a nafotím.

Cenová nabídka: Odešlu vám zápis z úvodní konzultace a cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení nás čeká případné další vyjasnění vašich představ ohledně řešeného interiéru.

Prvotní návrh: Poté pro vás připravím první návrh interiéru. Uvidíte nové barvy, materiály, uspořádání a styl nábytku, půdorys. Probereme možnosti osvětlení, stínění oken a mnoho dalšího. O návrhu si potom spolu popovídáme a vyladíme detaily.

Upravený návrh: Potom už se můžete těšit na celý návrh proměny včetně 3D vizualizace. Ta vám zprostředkuje podobný zážitek jako byste se procházeli proměněným interiérem. Získáte detailní přehled veškerého nábytku, osvětlení, textilních a dalších doplňků.

Finální návrh: Na základě vaší zpětné vazby, návrh upravím do finální podoby. Dostanete kompletní návrh včetně podrobného nákupního seznamu.

Realizace: Pokud si to budete přát, s finální proměnou vám ráda pomůžu. Zajistím pro vás realizaci od A do Z nebo se domluvíme na částečné realizaci dle vašich potřeb.

Proč do toho jít právě se mnou?

Jak dlouho to celé trvá a kdy se na mne obrátit?

Celý proces od zadání až po předání finálního návrhu trvá zpravidla 6 – 8 týdnů, ale může to být i déle podle vaší současné situace. Realizace interiéru je závislá na rozsahu prací a možností dodavatelů a řemeslníků. To je vždy individuální. Návrh interiéru je vhodné řešit co nejdříve, klienti se na mne obrací ještě před fází hrubé stavby.

„Než jsem začala s Terezou spolupracovat, viděla jsem pár jejích návrhů interiérů, které dělala dříve. Když jsme pak doma zvažovali celkovou rekonstrukci dětského pokoje, Tereza pro nás byla jasnou volbou. Po prvním zaměření nám poslala první návrhy – 3 varianty řešení půdorysu a nábytku, ze kterých jsme si vybrali tu, která nám nejvíce seděla. Tereza nám udělala kompletní návrh nábytku na míru, poradila s barevným laděním, vybavením a doplňky. Také nám doporučila truhláře, který nám vše vyrobil. S její spoluprací jsme byli velmi spokojení a můžeme jen doporučit! Pavlína M., Praha

chci návrh interiéru

Newsletter
Chcete zůstat v kontaktu? Napište mi svůj email,
jednou za měsíc vám pošlu informace ze světa interiérů a designu.
Menu