NÁVRH INTERIÉRU NA PRONÁJEM / PRODEJ

I malá změna může přinést velkolepé výsledky. Pomůžu vám vybrat vkusné dekorace a nábytek, které zútulní interiér vašeho pensionu, apartmánu nebo bytu na pronájem a dodají mu styl. Navrhnu změny v interiéru bytu, který chcete prodat, tak aby se prodal rychleji a za lepší cenu.

JAK SPOLUPRÁCE SE MNOU PROBÍHÁ?

Úvodní konzultace: V rámci úvodní konzultace se podíváme na vaši nemovitost a probereme, co je vašim cílem. Chcete ji prodat nebo pronajmout na dlouhodobý pronájem? Nebo naopak byste ji rádi nabídli na krátkodobé pobyty? Zhodnotíme, co již v interiéru je a jak to lze použít. Sestavíme si varianty, jak s interiérem postupovat dál, aby vám přinesl to, co chcete. Probereme vaše možnosti finanční a časové. Nemovitost si zaměřím a nafotím.

Cenová nabídka: Odešlu vám zápis z úvodní konzultace a cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení nás čeká případné další vyjasnění vašich představ ohledně vaší nemovitosti.

Prvotní návrh: Poté pro vás připravím první návrh, který zahrnuje půdorysné řešení, barevné a materiálové schéma, výběr textilií a dekorací, které promění pronajímaný interiér. Celý návrh spolu projdeme a řekneme si, jak postupovat dál.

Kompletní návrh: Návrh upravím dle vaší zpětné vazby a vy tak získáte detailní přehled veškerého vybavení, jeho rozmístění v prostoru a návrhy na další úpravy prostoru, tak aby splnil vaše očekávání. Součástí bude také přehledný rozpočet.  

Realizace: Pokud si to budete přát, zajistím pro vás realizaci proměny interiéru od A do Z. Zajistím pro vás také kvalitní nafocení interiéru včetně jeho přípravy (dekorování) před focením.

Proč do změny investovat?

Proč do toho jít právě se mnou?

chci návrh interiéru

„Chtěla jsem zařídit malý byt na krátkodobé pronájmy. Tereza pro mě připravila krásný návrh, který byl originální, barevný a velice stylový. Navrhla mi zachovat stávající starý nábytek, pouze ho zrenovovat barvami a nátěry. Doporučila mi konkrétní dekorace a doplňky, tak aby vše ladilo na jedničku. Velice děkuji a ráda si vaše služby objednám znovu.“ Petra J., Náchod

Newsletter
Chcete zůstat v kontaktu? Napište mi svůj email,
jednou za měsíc vám pošlu informace ze světa interiérů a designu.
Menu