Ikea Point v Praze

28. ledna 2019

Pokud jste fanoušci Ikey a nechce se vám jezdit na kraj Prahy, zajděte do nedávno otevřeného Ikea Pointu přímo v centru. Najdete ho na Václavském náměstí 16 (kousek nad Baťou, dříve zde byla Česká Spořitelna).

Ikea Point není tak velký jako klasická Ikea, ale inspirace zde určitě najdete dost. Je zde několik „Ikea pokojů“, nebo spíš „koutků“ – není jich samozřejmě tolik jako ve velké Ikee a jsou to spíš instalace třeba sedací soupravy se stolkem, pracovní kout domácí kanceláře a tak podobně.

Můžete se tady podívat na materiály, vzorky látek, úchytky, dvířka čkuchyní a dalšího nábytku. Z vybraných vzorků látek a materiálů si můžete přímo zde v počítači vytvořit koláž a vytisknout si ji. K dispozici je také plánovací studio, takže zde můžete konzultovat a plánovat s designéry z Ikea vaši novou kuchyň, ložnici nebo obývák (na konzultaci kuchyně doporučuji zarezervovat si termín zde.). Vše lze zároveň rovnou objednat s dovozem až domů. Nebo pokud bude váš nákup menšího charakteru, můžete si ho vyzvednout přímo zde následující den.  Nákup se ale musí vejít do modré Ikea tašky o objemu 71 l (což by tedy pro mě byl asi problém, protože i když jedu do Ikey pro dvě svíčky, většinou odjíždím s nákupem za x tisíc). Tato služba stojí 99 Kč a více informací o ní najdete zde.

V horním patře je také kavárna, takže pokud zrovna nic kupovat nechcete, můžete se tam třeba potkat s kámoškou na kafe a odnést si alespoň katalog. Jo a pozor, masové kuličky si zde opravdu nedáte. Více informací o Ikea Pointu najdete na webových stránkách Ikea.

A co vy, nakupujete rádi v Ikee? Nebo se jí raději vyhýbáte velkým obloukem? Nezapomeňte mi napsat, jak se vám v Ikea Pointu líbilo!

Tereza

Newsletter
Chcete zůstat v kontaktu? Napište mi svůj email,
jednou za měsíc vám pošlu informace ze světa interiérů a designu.
Menu
Líbí se vám článek?
Jestli chcete dostávat podobné článku přímo do emailu, nechte mi tu svůj email.
Líbí se vám článek?
Jestli chcete dostávat podobné článku přímo do emailu, nechte mi tu svůj email.