FIREMNÍ NÁVRH

Proměním vaše firemní prostory, kancelář, restauraci, kavárnu nebo třeba vstupní halu v okouzlující místo, které si lidé zamilují. Pomůžu dodat vaší značce punc výjimečnosti a propojím moderní design s vaší firemní identitou.

Vezmu si na starost kompletní proměnou, nebo doladím zařízení originálními nápady, dekoracemi a doplňky. Stačí mi jen povědět, jaká jsou vaše přání a sny.

Proč investovat do proměny interiéru?

Jak spolupráce se mnou probíhá?

  1. Úvodní konzultace: v rámci osobní úvodní konzultace si ujasníme koncepci a vaše vize ohledně interiéru.
  2. Cenová nabídka: Odešlu vám cenovou nabídku na míru. Po jejím odsouhlasení se můžeme vrhnout do práce.
  3. Prvotní návrh:. V rámci prvotní návrhu pro vás připravím návrh stylu (tedy výběr barev, materiálů, stylu nábytku) a půdorysné řešení prostoru. Součástí bude také zapracování vašeho brandu do interiéru. Návrh spolu probereme a řekneme si, jak dál postupovat.
  4. Upravený návrh: Poté se již můžete těšit na kompletní návrh interiéru včetně vizualizace. Získáte také detailní přehled veškerého nábytku, osvětlení, textilních a dalších dekorací.
  5. Finální návrh: Na základě vaší zpětné vazby, návrh upravím do finální podoby. Dostanete kompletní návrh včetně podrobného přehledu veškerého vybavení interiéru.
  6. Realizace: Pokud si to budete přát, s finální proměnou vám ráda pomůžu. Zajistím pro vás realizaci od A do Z nebo se domluvíme na částečné realizace dle vašich potřeb.

S čím vám můžu pomoct?

Proč do toho jít právě se mnou?

„Děkujeme Tereze za skvěle odvedenou práci při rekonstrukci retro kinokavárny v Kině 70, Nové Město nad Metují. Přenesení představy zákazníka do reality v rámci finanční dostupnosti je unikátním odrazem výborně odvedené práce. Těšíme se na další spolupráci a rozvoj designu dalších prostor.“ ředitel Městského klubu Nové Město nad Metují

chci návrh interiéru
Newsletter
Chcete zůstat v kontaktu? Napište mi svůj email,
jednou za měsíc vám pošlu informace ze světa interiérů a designu.
Menu