5 dekorací do pokojíčku pro vašeho (před) školáka nebo prvňáčka

22. září 2020

Vím, tenhle článek jsem měla vydat už tak v půli léta, kdy jste nejspíš zařizovali pokojíčky pro vaše (před) školáčky. No popravdě jsem se o prázdninách časově trochu „smekla“ a dostala se k jeho sepsání až teď. Tak snad mi to prominete a třeba vám některý můj tip přijde vhod i teď, ke konci září. Takže jaké zajímavé kousky pro děti jsem tentokrát objevila?

Plakáty a obrázky od Ateliér v lese

Tyhle krásné ručně malované plakáty jsem objevila nedávno. A moc mě potěšilo, když jsem zjistila, že je vyrábí moje známá Pavlína. Můžete si u ní koupit obrázky s abecedou, číslicemi, ale i různými ročními obdobími či zvířaty. Vyberete si podle toho, co se zrovna vaše dítko učí a to buď v PDF variantě k vytištění doma nebo si koupíte již vytištěný, případně i zalaminovaný plakát. V hezkém rámu bude v pokojíku vypadat určitě perfektně! Podívejte se i na další rozvojové produkty, které Ateliér v lese nabízí.

Tyto skvělé pomůcky pro školáky naleznete zde
Magnetické plánovací kalendáře

O plánovacím kalendáři jsem uvažovala už dlouho. Přijde mi to jako skvělá věc, jak děti naučit samostatnosti a zodpovědnosti. A že mým oběma dceruškám tyto vlastnosti chybí! Abych jim s tím trochu pomohla, objednala jsem před týdnem TO-DO plánovací tabulky od české značky Lyonis. Lyonis nabízí různé varianty kalendářů a magnetických tabulek, ke kterým si vyberete magnetky s různými činnostmi a aktivitami (mohou se týkat domácích povinností, učení, zábavy, ročního období apod.). Společně s dětmi si pak plánujete činnosti na daný den nebo týden. Mně to celé přijde jako skvělý nápad a jsem zvědavá, zda to u nás doma zabere!

Magnetické tabulky naleznete zde
Pastelkovník

To že se u nás doma válely tužky, fixy a pastelky úplně všude mě popravdě už krapet „lezlo krkem“. Nelenila jsem tedy a dětem koupila skvělý pastelkovník. A ejhle na stole v dětském pokoji je najednou pořádek (škoda, že jen na tom stole….). Pastelkovník často doporučuji i v rámci návrhů dětských pokojíčků, protože je praktický. Jeho výhodou je také to, že je vyrobený z neošetřeného dřeva a lze ho tak natřít jakoukoliv barvou a vyladit ho s ostatními doplňky v pokojíku.

Tabulová tapeta

Popisovatelná tapeta mě dostala! Prostě a jednoduše otapetujete stěnu, a pak na ni můžete psát křídou, která lze následně setřít houbičkou. No prostě, jako na tabuli ve škole. Firma Eijfinger ji nabízí v modré, cihlové a tmavě šedé. Koupíte u Vavex.

Tabulové tapety zakoupíte zde
Sáčky, pytlíky a jiné textilní doplňky od Zažehlíme ti to

Můj poslední tip se možná hodí víc do školy než do pokojíčku, ale i tam se dá využít. Jsou to látkové pytlíky, batohy a kapsáře, které vám holky ze „Zažehlíme ti to“ potisknou na míru. Můžete si vybrat různé textilní výrobky, nápis, obrázek a barevnost. Vše je vyrobené z kvalitních materiálů, v Čechách, a českýma rukama!

Tyhle krásné pytlíky zakoupíte zde

Věřím, že se vám moje tipy pro předškoláky a školáky líbily a že je při zařizování dětských pokojíčků využijete. Jelikož byly moje poslední dva články spíše nákupní, tak se příští týdny můžete těšit na články s radami, jak zařizovat interiér, podzimně dekorovat a tak podobně.

Napište mi, co by vás zajímalo. Co právě ve vašem interiéru řešíte? A kdybyste na změnu interiéru nechtěli být sami, ráda vám se vším poradím, popřípadě navrhnu vše osobně.

Mějte se!

podpis

Chcete dostávat podobné tipy přímo do emailu? Nechte mi tu svoji adresu a žádný článek vám už neuteče.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Newsletter
Chcete zůstat v kontaktu? Napište mi svůj email,
jednou za měsíc vám pošlu informace ze světa interiérů a designu.
Menu
Líbí se vám článek?
Jestli chcete dostávat podobné článku přímo do emailu, nechte mi tu svůj email.
Líbí se vám článek?
Jestli chcete dostávat podobné článku přímo do emailu, nechte mi tu svůj email.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x